Czystsza ziemia, lepsze jutro

A Tama Group, firma założona przez dwa kibuce, z bogatą historią rolnictwa, jest nie tylko wiodącym na świecie producentem rolniczych produktów do belowania, ale posiada również wyjątkowe zrozumienie i nierozerwalną więź z ziemią.
Tama Group jest liderem innowacyjności w swojej dziedzinie. Dzięki szeroko zakrojonym procesom badawczo-rozwojowym, wykorzystującym zaawansowane technologie, stworzyliśmy wiodące
na rynku produkty, które są zarówno lżejsze, jak i mocniejsze; dzięki czemu do sprasowania jednej tony plonów wymagana jest mniejsza ilość tworzywa sztucznego.

Obecnie Tama Group dąży do zbierania odpadów z tworzyw sztucznych bezpośrednio w gospodarstwach, oraz ich recyklingu i ponownego wykorzystania. Zużyte tworzywa sztuczne zostaną oczyszczone i ponownie przetworzone na surowce wtórne, które ostatecznie zastąpią surowce pierwotne wykorzystywane do produkcji naszych wyrobów.
Patrząc w przyszłość, Tama Group będzie nadal rozwijać innowacyjne nowe technologie, które pozwolą na dalszą redukcję naszego śladu ekologicznego.

Dla czystszej ziemi, dla lepszego jutra.

Pomoż nam być lepszym
Pomóż nam poprawić jakość naszej strony internetowej. Poświęć chwilę i odpowiedz, proszę na kilka prostych pytań.
Czy znalazłeś interesujące Cię informacje?
Gdzie szukałeś interesujących Cię informacji?
Jakie treści chcecie zobaczyć na naszej stronie internetowej?
Ankieta jest anonimowa
DZIĘKUJEMY!
Odkryj więcej
Opinie rolników Footer Farmer Testimonials Opowieści z pola Zobacz Tama Assist Footer Tama Assist Szeroki świat wiedzy Wejdź
Szybki kontakt Skontaktuj się z nami
Wsparcie terenowe Footer Field Support Zadzwoń po pomoc +48 507 430 666
Powrót do góry