Uruchomienie programu recyklingu

Tama Group wspiera nowy, ogólnokrajowy program zbiórki odpadów, który rozpoczął się 1 grudnia. Rok 2020 ma na celu zintensyfikowanie recyklingu wykorzystywanych w rolnictwie tworzyw sztucznych po zakończeniu ich użytkowania w gospodarstwie rolnym. Tama UK, wraz z organizacją Agriculture, Plastic and Environment UK (APE UK), dąży do pełnej kontroli cyklu życia tworzyw sztucznych w ramach bardziej zrównoważonego rolnictwa.

ape UK logo

ape UK

Nowy program zbiórki uruchomiony w 2019 r.

IFFPG

IFFPG

Tama Ireland jest częścią krajowej agencji zajmującej się, między innymi, zbiórką odpadów – IFFPG (Irish Farm Film Producers Group)

ERDE

ERDE

W Niemczech, Tama i Novatex są członkami programu ERDE, który organizuje zbiórkę odpadów pochodzących z produktów stosowanych do belowania plonów.

cpa logo

cpa

Tama France / ANF są członkami CPA

cleanfarms

cleanfarms

Tama Canada i Committed AG są członkami krajowej agencji ds. zbiórki odpadów zwanej Cleanfarms.

Plasback logo

Plasback

Zarówno Agpac, jak i Donaghy’s są dumnymi członkami Plasback – nowozelandzkiego programu zarządzania produktami, który odzyskuje zużyty plastik z gospodarstw rolnych a następnie poddaje go recyklingowi.

Odkryj więcej
Opinie rolników Footer Farmer Testimonials Opowieści z pola Zobacz Tama Assist Footer Tama Assist Szeroki świat wiedzy Wejdź
Szybki kontakt Skontaktuj się z nami
Wsparcie terenowe Footer Field Support Zadzwoń po pomoc +48 507 430 666
Powrót do góry