John Deere XtraNet 4500m
System ZEBRA®
ZEBRA® System

ZEBRA® System - Prosty sposób identyfikacji ułatwiający obchodzenie się z rolką. Niesymetryczne czarno białe pasy to wyraźne oznaczenie prawej i lewej strony siatki. Ułatwia wymianę rolki i wskazuje kierunek rozwinięcia beli.

Uchwyty do przenoszenia
Uchwyty do przenoszenia

Każda rolka siatki John Deere XtraNet wyposażona jest w specjalne uchwyty ułatwiające obsługę rolki.

Czerwony Pasek
Czerwony Pasek

Każda rolka siatki John Deere XtraNet posiada dobrze widoczny czerwony pasek ostrzegający o zbliżającym się końcu siatki. Wskazuje on, że na rolce pozostało już tylko 70 metrów siatki i pozwala operatorowi przygotować się na jej wymianę. Zmniejsza ryzyko owinięcia beli zbyt małą ilością siatki.

Gwarancja minimalnej długości
Gwarancja minimalnej długości

Każda rolka zawiera gwarantowaną minimalną długość siatki.

Edge to Edge™

Edge to Edge™ to przełomowa technologia stworzona przez firmę Tama, która pozwala siatce w pełni wykorzystać jej szerokość podczas owijania. Dzięki temu beli jest dobrze przykryta na całej jej szerokości. Ta unikalna zdolność pozwala lepiej chronić twoje cenne plony oraz utrzymać idealny kształt beli. Składowanie bel jest prostsze, a straty mniejsze.

Technologia Bale+™

Innowacyjna technologia stworzona przez Tamę łącząca specjalnie opracowany mix zaawansowanych surowców i unikatowy proces produkcji. Technologia ta pozwala osiągać:

  • MAKSYMALNĄ DŁUGOŚĆ ROLKI – dla lepszego wykorzystania prasy belującej (o 50% dłuższa od standardowej rolki 3000m).
  • WAGA ROLKI – JEDYNA technologia pozwalająca osiągnąć maksymalną długość i wytrzymałość siatki przy optymalnej wadze.
  • ZWARTOŚĆ ROLKI – dwie rolki siatki zapewniają wystarczającą ilość siatki do pracy przez cały dzień, na każdej prasie i we wszystkich uprawach.
Nazwa produktu Długość Szerokość Waga Średnica rolki szt./pal.
John Deere XtraNet 4500m 123cm 43kg 29cm 28

 

Powrót do góry