Różowa kampania na terenach wiejskich

Różowa kampania na terenach wiejskichFirma Tama, czołowy producent siatki rolniczej do pras rolujących, prowadząc dystrybucję produktów na obszarach wiejskich postanowiła wesprzeć zwiększanie wiedzy dotyczącej diagnostyki i wczesnego wykrywania raka piersi. Różowa wstążka to międzynarodowy symbol walki z rakiem dlatego Tama postanowiła wprowadzić do sprzedaży specjalną edycję siatki rolniczej w charakterystycznym różowym kolorze.

Przy współudziale sieci dealerów, których znaczna część już włączyła się do szlachetnej akcji, Tama chce rozpropagować ideę uświadamiania kobiet z obszarów wiejskich, i nie tylko, o zagrożeniu rakiem piersi i propagowaniu konieczności poddawania się okresowej kontroli mammograficznej .

Część dochodu z każdej różowej rolki Tamanet Edge to Edge™ 2800m zostanie przeznaczona na rzecz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, którego Misją jest walka ze skutkami przebytej choroby, zapewnienia opieki wspomagającej w trakcie leczenia i wsparcia w okresie późniejszym.Część dochodu z każdej różowej rolki Tamanet Edge to Edge™ 2800m

Zbliżona kampania odbywa się , z dużym sukcesem, na rynku Nowej Zelandii oraz Australii .W bieżącym sezonie, oprócz Polski, podobna akcja zorganizowana zostanie przez oddziały firmy Tama w Skandynawii , Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem złośliwym u kobiet. Wybrany nieprzypadkowo różowy kolor siatki, obok którego nie da się przejść obojętnie ma na celu zwrócenie uwagi środowiska rolniczego na problem raka piersi oraz roli wstępnego wykrywania zachorowań w procesie jego zwalczania – mówi Jacek Kalkowski – Menadżer Firmy Tama Polska i pomysłodawca Kampanii na rynku polskim.

Pomoż nam być lepszym
Pomóż nam poprawić jakość naszej strony internetowej. Poświęć chwilę i odpowiedz, proszę na kilka prostych pytań.
Czy znalazłeś interesujące Cię informacje?
Gdzie szukałeś interesujących Cię informacji?
Jakie treści chcecie zobaczyć na naszej stronie internetowej?
Ankieta jest anonimowa
DZIĘKUJEMY!
Odkryj więcej
Opinie rolników Footer Farmer Testimonials Opowieści z pola Zobacz Tama Assist Footer Tama Assist Szeroki świat wiedzy Wejdź
Szybki kontakt Skontaktuj się z nami
Wsparcie terenowe Footer Field Support Zadzwoń po pomoc +48 507 430 666
Powrót do góry